Самое Веселое Автомобильное Общество

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самое Веселое Автомобильное Общество » Тусовки » Квартири у нових будинках


Квартири у нових будинках

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Хочу запитати чи дійсно набагато краще жити в новому будинку? Хочу придбати квартиру в Києві, не знаю чи шукати в домі де люди вже не перший рік живуть, чи можливо купити у домі який ще будують? От ви б як вчинили?

2

MoyoMoyo написал(а):

Хочу запитати чи дійсно набагато краще жити в новому будинку? Хочу придбати квартиру в Києві, не знаю чи шукати в домі де люди вже не перший рік живуть, чи можливо купити у домі який ще будують? От ви б як вчинили?

Дозвольте мені поділитися своїм поглядом. Звісно, обидві опції мають свої переваги. Якщо ви оберете квартиру вже готовому будинку, то ви одразу побачите, як виглядає оточуюча інфраструктура, як спілкується спільнота. Тут життя вже текло, і ви можете отримати враження від середовища.

З іншого боку, новий будинок – це можливість створити свій власний простір, бути першими мешканцями, переживати всі періоди будівництва. Такий вибір дозволяє вам активно впливати на обрання дизайну та розташування приміщень.

Якщо вам подобається стабільність та готовий комфорт, вже заселений будинок може бути кращим вибором. Тільки ж в старому домі можете не бути всіх сучасних технологій і переваг. А ще треба буде робити ремонт.
Тому подивіться ЖК Оптимісто https://optimisto.com.ua/ а далі будете приймати рішення. Бо цей варіант, на мій погляд, найкращий.


Вы здесь » Самое Веселое Автомобильное Общество » Тусовки » Квартири у нових будинках