Самое Веселое Автомобильное Общество

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самое Веселое Автомобильное Общество » Тусовки » Inchiriez apartament in Chisinau


Inchiriez apartament in Chisinau

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Salutare tuturor. Am ajuns la Chișinău săptămâna trecută. Cât am locuit într-un hostel, dar pentru că am de gând să stau aici cel puțin jumătate de an, voi căuta un apartament cu o cameră mai aproape de centru. Poate unul dintre localnici, spune-mi unde vezi variantele de apartamente de inchiriat pe jumatate de an? Mulțumesc.

Отредактировано Petro Rafa (2023-05-25 00:42:01)

2

Bună ziua! Dacă sunteți în căutarea unei garsoniere de închiriat în Chișinău, vă recomand să vizitați hometer.md . Acolo vei găsi o varietate de opțiuni de locuințe de închiriat în diferite părți ale orașului, inclusiv în centru. Site-ul oferă o căutare comodă după parametri, astfel încât să puteți găsi un apartament care să corespundă cerințelor dumneavoastră. De asemenea, vă recomand să contactați agenții imobiliari locali care vă pot ajuta în găsirea și închirierea unui apartament. Mult succes în căutare și sper să găsiți apartamentul potrivit pentru șederea dumneavoastră în Chișinău!

3

Pentru a găsi apartamente de închiriat pe jumătate de an în Chișinău, poți căuta în anunțurile online, în grupurile de socializare sau în ziarele locale. De asemenea, poți solicita recomandări de la localnici sau contacta direct proprietarii de apartamente pentru a explora opțiunile disponibile.


Вы здесь » Самое Веселое Автомобильное Общество » Тусовки » Inchiriez apartament in Chisinau